• 07 sty 2015 /  Finanse, Internet, Zdrowie Komentowanie nie jest możliwe

  Obligacje korporacyjne to inwestycja, która niesie ze sobą ryzyko. Stąd, potencjalny klient powinien zapoznać z ewentualnym zagrożeniem kupna danego papieru wartościowego. Agencje Ratingowe mają jakieś z narzędzi, które pomaga nam policzyć ryzyko przyszłej inwestycji jest tzw. Rating obligacji korporacyjnych. Jest to skompilowanie różnych propozycji obligacyjnych wraz z ich wyznaczanym niebezpieczeństwem. Takie zestawienie jest robione przez kompetentnych analityków, którzy szacują ryzyko rzeczowej inwestycji.

  Najlepsze obligacje korporacyjne

  Najlepsze obligacje korporacyjne

  Czynniki brane pod uwagę przy takiej analizie to między innymi: tężyzna monetarna emitenta tudzież potencjalne możliwości postępu danej spółki. Z tej racji, stanowczo zalecamy zaznajomienie się z analizą danej inwestycji, zanim podejmiemy decyzję o kupnu danego papieru drogocennego. Przykładowym z serwisów, który oferuje tego typu zestawienia jest słynny rynek Catalyst.

  Na stronie głównej owego serwisu, możemy odnaleźć również instrukcję czystego odczytania ratingu danej obligacji, jak i oceny znanych emitentów. Zaiste, wszelkie ratingi są uaktualniane na bieżąco. Jest to jedno z wielu ułatwień dla przyszłych inwestorów, dzięki którym, rynek wtórny obligacji napełnia się coraz obszerniejszą renomą. Przy ocenie rzeczowej ofert inwestycyjnej wypada wziąć pod uwagę jej dostępność.

  W przypadku obligacji korporacyjnych, wielką dostępnością cechują się obligacje Getin Banku. Ponadto, obligacje Getin Noble są obecne w giełdowym układzie Catalyst, dzięki z jakiego powodu możemy szczegółowo przeczytać kompletną propozycję danych obligacji.

  Autor: dobrelokaty @ 12:55

  Tagi: , , ,

Komentowanie wyłączone.

© 2017 Dobre Lokaty Wpisy RSS Komentarze RSS